Замовити дзвінок
Склопластикові меблі
Меблі зі склопластику - сучасний напрямок, яке закріпилося в побуті і знайшло застосування в різних сферах. З композиту виходять невеликі за вагою конструкції з високою міцністю і експлуатаційними характеристиками.
Меблі зі склопластику (Україна) робиться на основі скловолокна та полімеру. Вироби довговічні, зручні у використанні і не руйнуються від зовнішніх факторів. Для побуту це можна назвати новим рішенням, що дозволяє унікально організувати простір. Склопластикові меблі активно використовується в наступних сферах:
1. Ресторанний бізнес.
2. Дизайн інтер'єрів.
3. Стадіони та кіно.
4. Торгові площі.
5. Офіси, виставки та ін.
Виробництво і наша технологія дає можливість зробити вироби будь-якої форми, розмірів і рельєфу.
Разом з будь-яким вибором кольору виходить повністю ексклюзивний товар для інтер'єру. Це можуть бути склопластикові шафи, ящик, стільниця, стелаж, стіл і стілець. Авторський проект додає індивідуальності, комфорту і залучає нових клієнтів.
Що ми можемо
Етапи роботи
01
Ваш дзвінок або
заявка
02
Консультація і
попередній прорахунок
03
Підтвердження
Технічного завдання
04
Предоплата
та початок робіт
05
Виполнение и
презентація виробів
Чому обирають саме нас
Більше 10 років на ринку
Висока якість
виконаної продукції
Доступні ціни
Індивідуальний підхід
для кожного клієнта
Оперативна робота
Працюємо по Україні, Європі
та країнам СНД
БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК І КОНСУЛЬТАЦІЯ
Заповніть будь ласка нашу анкету і ми дамо попередній прорахунок за вартістю і термінами виконання по Вашому виробу
Завантажити анкету Отримати консультацію

У домашньому інтер'єрі склопластик і меблі з нього теж знаходить застосування. Це викликано міцністю, красою, доступною ціною.
З матеріалу можна зробити гарнітур для кухні, будь-який вид меблів. З нами доступна індивідуальна меблі зі склопластику на замовлення.
В результаті клієнт отримує продукт, який найкраще легко переносити в різні місця, що також важливо для дачі. Наприклад, після закінчення сезону її можна прибрати з вулиці.
Товар не поступається за параметрами дереву. Композит не вигоряє на сонці, не боїться води і за ним легко доглядати. Для оформлення замовлення необхідно зв'язатися з співробітниками зручним методом, після чого менеджер розповість про умови оплати, терміни виконання конкретного проекту і методах доставки по Україні.