Замовити дзвінок
Виготовлення матриць
Виготовлення матриць зі склопластику робиться по чіткої стратегії на сучасному обладнанні. Спочатку готується сировину, викладається у форми для отримання потрібного розміру. Готова матриця з волокнами обробляється рідкою смолою, після чого проводиться пресування. Коли все застигає, фахівці роблять розбирання і предмет дістають для подальшої обробки.
Також можна виділити ручний метод обробки, в якому спочатку буде нанесений декоративний шар. Після цього волокна по черзі наносяться на нього, прокочуючи валиком для видалення повітряних бульбашок.
Матриця з склопластику виготовляється під замовлення протягом 1-2 діб, якщо є потрібна форма в наявності. В інших ситуаціях може знадобитися близько 1 тижня. Точні терміни наша компанія завжди обговорює з клієнтом персонально, а при потребі можна скористатися терміновими послугами, якщо не виходить чекати чергу.
Що ми можемо
Етапи роботи
01
Ваш дзвінок або
заявка
02
Консультація і
попередній прорахунок
03
Підтвердження
Технічного завдання
04
Предоплата
та початок робіт
05
Виполнение и
презентація виробів
Чому обирають саме нас
Більше 10 років на ринку
Висока якість
виконаної продукції
Доступні ціни
Індивідуальний підхід
для кожного клієнта
Оперативна робота
Працюємо по Україні, Європі
та країнам СНД
БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК І КОНСУЛЬТАЦІЯ
Заповніть будь ласка нашу анкету і ми дамо попередній прорахунок за вартістю і термінами виконання по Вашому виробу
Завантажити анкету Отримати консультацію

Правильно створена матриця - гарантія повної відповідності вироби за потрібне габаритам. В результаті такого товару можна буде запускати серійне виробництво товарів будь-якого призначення. Самі матриці мають шар каркасний і декоративний. Перший забезпечує великий термін служби і стійкість до зношування.
Формування в наших цехах проводиться з дотриманням всіх правил, інструкцій під потрібної температурою. Ми готові запропонувати варіанти для дрібного виробництва товарів, створимо точну матрицю за індивідуальними параметрами. Досить звернутися до відділу продажів, описати потреби і обговорити деталі.