Замовити дзвінок
Корисна інформація

Композиційний матеріал нового покоління – склопластик дозволяє отримувати конструкцію особливої ​​міцності і підвищеної надійності. Цей матеріал успішно зарекомендував себе в багатьох країнах завдяки великій сфері застосування і різноманіттю достоїнств.

Висока міцність і мала питома вага – це основні переваги склопластику; Довгий термін експлуатації. Зносостійкість матеріалу дуже висока, тому вироби зі склопластику прослужать довгі роки без втрати зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей.

Переваги матеріалу

Основними перевагами склопластику є:

– Індивідуальні фізичні властивості. Залежно від умов експлуатації виробу зі склопластику можуть володіти індивідуальними характеристиками, завдяки особливому поєднанню компонентів при виробництві;

– Відмінні експлуатаційні та технологічні властивості. Матеріал стійкий до різних атмосферних явищ, механічному впливу, не піддається корозії, не деформується. Висока міцність і мала питома вага – це основні переваги склопластику;

– Довгий термін експлуатації. Зносостійкість матеріалу дуже висока, тому вироби зі склопластику прослужать довгі роки без втрати зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей. При виникненні пошкоджень технічне обслуговування не викличе проблем.

Для виробництва виробів зі склопластику застосовуються різні технології. Орієнтованого розташування волокон можна домогтися шляхом застосування методу намотування, протягання або пошаровим викладки, пресуванням, литтям. Метод контактного формування є одним з найпоширеніших.

Переваги використання склопластику

Застосування матеріалу має цілий ряд переваг:

– Універсальність. Конструкції зі склопластику можуть застосовуватися всередині приміщень і на відкритому повітрі. Матеріал стійкий до вологи, опадів, впливу сонця і вітру. Склопластик витримує температури в діапазоні від -50 до +100 градусів.

– Тривалий термін служби. Протягом декількох десятків років вироби зі склопластику служать людині, зберігаючи свої властивості. У порівнянні з деревиною і металами склопластик має очевидний плюс: він не піддається корозійних руйнувань, не боїться бактерій і грибка.

– Висока міцність. За рівнем міцності склопластик може зрівнятися зі сталлю, але малу вагу виробів зі склопластику в порівнянні з металом стає вирішальним фактором для багатьох виробників складних конструкцій і устаткування.

Під час експлуатації конструкції зі склопластику не піддавалося деформації. В процесі виробництва складу забарвлюється в будь-який колір, що дозволяє виготовляти вироби для будь-яких сфер використання. Теплоізоляційні та електроізоляційні властивості матеріалу знайшли застосування при випуску конструкцій і виробів для промислової сфери, суднобудування, вагоно- і автомобілебудування.