Замовити дзвінок
Про компанію

Ми працюємо в сфері виробництва з 2010 року і пропонуємо нашим клієнтам виготовлення широкого спектру унікальних виробів зі склопластику.
Компанія LLC Fiberglass виросла з невеликого підприємства в стабільно розвиваючу компанію з виробництва будь-яких виробів зі склопластику. В процесі розвитку були освоєні всі сучасні технології виробництва виробів будь-яких розмірів і в будь-якій кількості.
Ми виконуємо будь-які замовлення - від виготовлення виробів для подальшого серійного виробництва до створення ексклюзивної, штучної продукції. Ми із задоволенням працюємо з нестандартними проектами, допомагаючи нашим клієнтам вирішувати найскладніші виробничі завдання. Наше обладнання та досвід майстрів дають можливість експериментувати, створювати унікальні вироби зі склопластику і рідкого каменю з високою точністю. Всі наші вироби відрізняє акуратний, ефектний зовнішній вигляд і відмінні функціональні характеристики.
Власне виробництво компанії LLC Fiberglass, новітнє європейське і вітчизняне обладнання з програмним управлінням дозволяє з високою продуктивністю і дуже точно реалізувати будь-які, навіть найскладніші замовлення.