Замовити дзвінок
Скульптури
Скульптура зі склопластику - унікальний продукт, здатний задовольнити будь-якого клієнта, споживача. Вона має об'ємну форму, відмінні експлуатаційні якості.
Такий вид товару відмінно підходить для торгових приміщень, а також е можна встановити в саду приватного будинку в якості прикраси. Різні скульптури зі склопластику дають можливість створити необхідну обстановку в будинку, забезпечуючи комфортні умови, затишок.
В даний час наша компанія істотно розширилася, є власна технічна база, високоточне обладнання. Все це допомагає створити унікальні типові або індивідуальні проекти в будь-яку тематику.
Клієнти зможуть замовити статуї зі склопластику, анімаційні та інші фігури. Все це обговорюється персонально в телефонному режимі, особисто або через електронну пошту.
Що ми можемо
Етапи роботи
01
Ваш дзвінок або
заявка
02
Консультація і
попередній прорахунок
03
Підтвердження
Технічного завдання
04
Предоплата
та початок робіт
05
Виполнение и
презентація виробів
Чому обирають саме нас
Більше 10 років на ринку
Висока якість
виконаної продукції
Доступні ціни
Індивідуальний підхід
для кожного клієнта
Оперативна робота
Працюємо по Україні, Європі
та країнам СНД
БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК І КОНСУЛЬТАЦІЯ
Заповніть будь ласка нашу анкету і ми дамо попередній прорахунок за вартістю і термінами виконання по Вашому виробу
Завантажити анкету Отримати консультацію

Багатьом цікаво, як зробити скульптури зі склопластику. Для цього проводиться складання ескізу і підготовка матеріалу, який укладається в форму певного розміру.
В результаті виходить матриця, що обробляється полімером. В процесі видаляються повітряні бульбашки, і залишається на час для повного висихання поверхні.
Як тільки все застигне, майстер розбирає матрицю і дістає готову скульптуру.
Всі фігури робляться на кращому і сучасному обладнанні з якісних матеріалів. Ціна виробів залишається при цьому доступною для приватних і юридичних осіб.
Розглядаючи склад, склопластик виходить на основі сполук скла і пластика під виглядом невеликих волокон, які повністю безпечні для людей, навколишнього середовища.