Замовити дзвінок
Великі вазони
Тепер купити великі вазони для квітів пластикові не буде великою проблемою, оскільки наша компанія може зробити будь-які форми, розміри і види.
Вироби зі склопластику відмінно підходять для прикраси площ, вони підходять для вулиці, для саду, використовуються в інтер'єрі. Характеризуються доступною ціною і відмінно підходять для ландшафтного дизайну.
Вазони зі склопластику виявляться дешевше аналогів з бетону або каменю, навіть якщо їх робити своїми руками, а за властивостями не поступаються нічим. Крім того, великі вуличні вазони мають ряд інших переваг.
У нашій компанії кожен клієнт може підібрати цікаві моделі або замовити власний проект. Можна купити великі вуличні вазони для квітів, для дерев, туй, пальм, будь-якої форми, кольору, текстури.
Вироби відмінно підходять для будинку, а також прикрасять терасу, сад кафе або парк, можуть використовувати в офісних будівлях, торгових центрах. Ми робимо продукцію за типовими проектами, є підлогові вазони, підвісні й інші варіанти. При необхідності дизайнери створять унікальний проект або використовують креслення клієнта для розробки великих пластикових вазонів для квітів, орхідей та інших рослин.
Що ми можемо
Етапи роботи
01
Ваш дзвінок або
заявка
02
Консультація і
попередній прорахунок
03
Підтвердження
Технічного завдання
04
Предоплата
та початок робіт
05
Виполнение и
презентація виробів
Чому обирають саме нас
Більше 10 років на ринку
Висока якість
виконаної продукції
Доступні ціни
Індивідуальний підхід
для кожного клієнта
Оперативна робота
Працюємо по Україні, Європі
та країнам СНД
БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК І КОНСУЛЬТАЦІЯ
Заповніть будь ласка нашу анкету і ми дамо попередній прорахунок за вартістю і термінами виконання по Вашому виробу
Завантажити анкету Отримати консультацію

(RU) Выбирая уличные вазоны из стеклопластика можно получить следующие свойства от продукции:
1. Устойчивость к износу.
2. Возможность легкого и локального ремонта, если большие зеленые вазоны были повреждены.
3. Стойкость к морозу и другим атмосферным воздействиям.
4. Отсутствие коррозии.
5. Красивый, яркий цвет.
6. Глянцевая лицевая часть.
7. Большие пластиковые вазоны намного меньше по весу, чем бетонные.
8. Возможность установки в цветущие вазоны подогрева.
Наши товары всегда выглядят привлекательно и оригинально. Их можно купить на сайте, в Киеве и других городах Украины при помощи услуг курьерских служб. Фото на сайте помогут ознакомиться с возможным ассортиментом для дома, дачи, сада.
Вас могут заинтересовать наши другие услуги: Изделия из стеклопластика под заказ, Большие шахматы, Большие вазоны, Серийное мелкое производство, Уличный декор, Скульптуры, Изготовление матриц, Элементы декора, Фасады зданий, Ландшафтный декор, Стеклопластиковая мебель